Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na prezentację skaningowego mikroskopu elektronowego (TM4000 II firmy HITACHI), która odbędzie się w Zakładzie Paleozoologii (pokój 19A) w dniu 09.02.2023 (czwartek). Prezentacja sprzętu odbędzie się w dwóch terminach: pierwszy o godzinie 10.00 a drugi o godzinie 13.00.

W trakcie prezentacji zaprezentowane zostaną możliwości wykorzystania tego urządzenia w realizowanych przez Państwa badaniach. W związku z tym, bardzo prosimy o przybycie z przykładowymi materiałami na których prowadzicie Państwo badania. Umożliwi to określenie możliwości wykorzystania tego urządzenia w badaniach realizowanych przez różne jednostki Uniwersytet Wrocławskiego (np. biologia, archeologia, geologia, chemia, fizyka). Maksymalna wielkość obiektów, które będzie można obserwować to: średnia do 80 mm, wysokość do 50 mm.

Projekt "Zintegrowany Program Rozwoju Uniwersytetu Wrocławskiego 2018-2022" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego

Logo Funduszy Europejskich
flaga Rzeczypospolitej Polski